آیا می‌توانیم پس از آپلود استوری اینستاگرام، اشخاص را روی آن تگ کنیم؟

adminati
25 دسامبر, 2023
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

اگر فراموش کرده‌اید شخصی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنید، همیشه می‌توانید استوری را حذف کرده و آن تصویر و یا ویدیو را با تگ کردن افراد مورد نظر خود دوباره استوری کنید. حذف استوری اینستاگرام چندان سخت نیست، اما درست کردن استوری و ویرایش تصویر و افزودن برخی از ایموجی‌ها و گیف‌ها برای بار دوم در بسیاری از موارد خسته‌کننده است. در نتیجه بهتر است که به دنبال راهی ساده‌تر باشیم. شما با طی کردن چند مرحله‌ی ساده‌ی زیر به راحتی می‌توانید افراد را روی استوری اینستاگرام خود حتی پس از قرار دادن استوری نیز تگ کنید. اکنون این مراحل عبارتند از:

مرحله‌ی اول: در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی موبایل خود باز کنید.

مرحله‌ی دوم: روی حلقه‌ی صورتی و یا خاکستری رنگ اطراف تصویر پروفایل اینستاگرام خود ضربه بزنید تا استوری شما باز شود.

مرحله‌ی سوم: روی گزینه‌ی More در گوشه سمت راست (پایین) استوری خود ضربه بزنید.

تگ کردن افراد در استوری

مرحله‌ی چهارم: حالا Add Mentions را از منو انتخاب کنید.

مرحله‌ی پنجم: افرادی که می‌خواهید تگ کنید را پیدا کنید و روی نام کاربری آن‌ها ضربه بزنید. دقت داشته باشید که در این مرحله می‌توانید از نوار جستجوی بالای صفحه نیز استفاده کنید و آیدی اشخاص مورد نظر را جستجو کنید.

مرحله‌ی ششم: روی Add در پایین ضربه بزنید.

مرحله‌ی هفتم: پس از انجام مراحل بالا، افرادی که تگ کرده‌اید در بخش دایرکت یک پیام مبنی بر تگ شدن در استوری شما دریافت می‌کنند و می‌توانند در صورت نیاز استوری شما را به صورت مستقیم در صفحه‌ی خود نیز استوری کنند.

به همین سادگی شما می‌توانید به سراغ تگ کردن افراد در استوری خود حتی پس از قرار دادن استوری در صفحه‌ی اینستاگرام خود بروید و دیگر درگیر پاک کردن و دوباره قرار دادن استوری نشوید.این یک متن نمونه از قالب آتی کالا می باشد

تفاوت استفاده از دکمه‌های Add Mentions و Mention Sticker در چیست؟

احتمالا می‌دانید که ما برای تگ کردن افراد در استوری اینستاگرام خود تنها دو راه داریم و باید به سراغ استفاده از دکمه‌ی Add Mentions و یا Mention Sticker برویم. اکثر افراد به سراغ Mention Sticker می‌روند چرا که استفاده از آن راحت‌تر است و در عین حال همیشه در دسترس است. در مقابل دکمه‌ی Mention Sticker، دکمه‌ی Add Mentions قرار گرفته که پس از قرار دادن یک استوری می‌توانید از آن استفاده کنید.

حال اگر در دسترس بودن و راحت بودن استفاده از این دو گزینه را کنار بگذاریم، به یک تفاوت مهم‌تر بین آن‌ها می‌رسیم. گزینه‌ی Mention Sticker نام کاربری افرادی که تگ کرده‌اید را به تمام کسانی که استوری شما را مشاهده می‌کنند، نمایش می‌دهد و افراد می‌توانند با ضربه زدن بر روی نام کاربری این افراد، پروفایل آن‌ها را مشاهده کنند. از طرف دیگر دکمه‌ی Add Mentions نام کاربری افرادی که در استوری تگ کرده‌اید را به هیچ شخصی نمایش نمی‌دهد، بنابراین کسی نمی‌تواند افراد تگ شده در استوری را شناسایی کند و یا وارد پروفایل آن‌ها شود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.